O firmě
Naše firma byla založena roku 1996. Sídlo firmy je v Roudnici nad Labem na Špindlerově třídě, kde se nachází také náš vzorový dům a kancelář.
Zaměřujeme se hlavně na rekonstrukce bytových a nebytových prostor. V současné době klademe důraz na úsporu energií, pomocí tepelných izolací budov.
Spolupracujeme, nebo jsme smluvními partnery předních dodavatelů jako jsou například Saint-Gobain, Weber Terranova, Meffert - Dűfa, Knauf Insulation, Bramac, Hoco, Excel, Rockwool, Vedag, Roto, a mnoho dalších.
V roce 2010 jsme byli zařazeni do programu Ministerstva životního prostředí administrovaného Státním fondem životního prostředí ČR zaměřeného na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech „Zelená úsporám“.
Tento rok jsme také dokončili výstavbu našeho „Vzorového domu“, který se nachází na Špindlerově třídě v Roudnici nad Labem. Můžete zde vidět kompletní ukázku naší práce od podlahy ke stropům. Zakládáme si dlouholeté spolupráci se spolehlivými subdodavateli ostatních řemeslných profesí jako jsou elektroinstalační práce včetně revizí, vodoinstalatérské a topenářské práce.
Copyright © 2010