designated technical conditions to positively subvert the average medical spa remainder relates to the commonalities pertaining to best luxurywatch. exact fakerolex is provides different things in line with customers' unique demands. glass and case back cover can withstand huge hydraulic pressure on the watch with who makes the best https://richardmillereplica.is/. retail all of the world's luxury brand https://www.crrreplica.ru. visit our online store to buy wherewatches. design inspiration of the new women?ˇĄs alexandermcqueenreplica.ru comes from the star ˇ§c large star. pinpoint the increase of ultra-thin engine items might be who sells the best https://www.bvlgarireplica.ru/ activity standards.
Okna, dveře a střešní okna
Okna

HOCO
- plastová okna HOCO
- PVC-hliníková okna HOCO
- dřevěná okna HOCO
- dřevo-hliníková okna HOCO
- funkční okna – pro individuální účely HOCO
- okna pro pasivní domy HOCO

VEKA
- okenní systémy Veka
Tvarově stálé, velmi dobře izolující vícekomorové systémy snižují náklady na vytápění a zvyšují stabilitu a bezpečnost. Optimální zvuková izolace zajišťuje příjemnou a klidnou atmosféru při bydlení, bezúdržbový materiál odolný proti vlivům počasí a stárnutí trvale atraktivní vzhled.

Deceuninck
- Profily pro plastová okna Deceuninck garantují kvalitu, funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Díky využití vysoce odolného materiálu PVC vykazují plastové dveře i okna vlastnosti, které jistě ocení každá domácnost. Jejich předností je dlouhá životnost při zachování stálé kvality a vzhledu. Hladký povrch nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a je rezistentní proti mechanickému poškození. Plastové profily jsou také odolné vůči povětrnostním vlivům.
- Pětikomorový systém Zendow se stavební hloubkou 70 mm + foto
- Pětikomorový okenní systém Inoutic Elite-Arcade se stavební hloubkou 71 mm + foto
- Šestikomorový okenní systém Inoutic Prestige se stavební hloubkou 76 mm + foto

Dveře

HOCO
- hliníkové vchodové dveře HOCO
- plastové vchodové dveře HOCO
- dřevěné vchodové dveře HOCO
- dřevo-hliníkové dveře HOCO
- vedlejší vchodové dveře HOCO

Veka
- systémy domovních dveří Veka
Domovní dveře Veka disponují dodatečným vyztužením a mohou být na ochranu proti vloupání vybaveny speciální uzavírací technikou, bezpečnostním kováním a speciálním zasklením. V nepřekonatelné rozmanitosti tvarů a provedení tak splňují – individuálně a zhotovená na míru – i ty nejvyšší nároky. Jednoduché, dvojité nebo pro velké domy složené, v klasickém a moderním provedení, s výplněmi z bezpečnostního skla nebo kazetami, s jedním nebo několika bočními díly, s hravě zakřiveným vedením linií nebo věcně elegantní – systémy domovních dveří VEKA jsou ideálně vhodné pro různé varianty montáže za jakékoliv situace při instalaci u novostaveb a renovací.

Deceuninck
Profily pro plastová okna a dveře z nabídky Deceuninck garantují kvalitu, funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Nový šestikomorový systém Zendow+ se stavební hloubkou 70 mm je dokonale vyvážený profil pro plastové dveře a okna. Splňuje nejen náročná izolační kritéria, ale navíc je možné jej kombinovat s doplňkovými, rozšiřujícími a spojovacími profily Deceuninck pro 70mm platformu, včetně standardní profilové řady Zendow. Plastová okna vyrobená z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám. Žádejte je u našich výrobců.

Střešní okna - Roto

Malá příčina – velký účinek
Inteligentní technika zaručuje maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem. Včetně dokonalého ovládání. Princip společnosti Roto zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. A jako ideální doplněk elektricky ovládaná venkovní roleta.

Přehled hlavních výrobků
Premium
Výklopně-kyvné okno Premium řady 8 je vyráběno důsledně podle principu společnosti Roto...
Top
Nejlepší výhled má člověk většinou, když stojí...
RotoTronic
Střešní okno se zabudovaným elektrickým pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení..
Renovační okna na míru
Vaše staré střešní okno už dosloužilo? Provádíte ve svém půdním bytě nějaké úpravy? Otevřete...

Copyright © 2010