Okna, dveře a střešní okna
Okna

HOCO
- plastová okna HOCO
- PVC-hliníková okna HOCO
- dřevěná okna HOCO
- dřevo-hliníková okna HOCO
- funkční okna – pro individuální účely HOCO
- okna pro pasivní domy HOCO

VEKA
- okenní systémy Veka
Tvarově stálé, velmi dobře izolující vícekomorové systémy snižují náklady na vytápění a zvyšují stabilitu a bezpečnost. Optimální zvuková izolace zajišťuje příjemnou a klidnou atmosféru při bydlení, bezúdržbový materiál odolný proti vlivům počasí a stárnutí trvale atraktivní vzhled.

Deceuninck
- Profily pro plastová okna Deceuninck garantují kvalitu, funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Díky využití vysoce odolného materiálu PVC vykazují plastové dveře i okna vlastnosti, které jistě ocení každá domácnost. Jejich předností je dlouhá životnost při zachování stálé kvality a vzhledu. Hladký povrch nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a je rezistentní proti mechanickému poškození. Plastové profily jsou také odolné vůči povětrnostním vlivům.
- Pětikomorový systém Zendow se stavební hloubkou 70 mm + foto
- Pětikomorový okenní systém Inoutic Elite-Arcade se stavební hloubkou 71 mm + foto
- Šestikomorový okenní systém Inoutic Prestige se stavební hloubkou 76 mm + foto

Dveře

HOCO
- hliníkové vchodové dveře HOCO
- plastové vchodové dveře HOCO
- dřevěné vchodové dveře HOCO
- dřevo-hliníkové dveře HOCO
- vedlejší vchodové dveře HOCO

Veka
- systémy domovních dveří Veka
Domovní dveře Veka disponují dodatečným vyztužením a mohou být na ochranu proti vloupání vybaveny speciální uzavírací technikou, bezpečnostním kováním a speciálním zasklením. V nepřekonatelné rozmanitosti tvarů a provedení tak splňují – individuálně a zhotovená na míru – i ty nejvyšší nároky. Jednoduché, dvojité nebo pro velké domy složené, v klasickém a moderním provedení, s výplněmi z bezpečnostního skla nebo kazetami, s jedním nebo několika bočními díly, s hravě zakřiveným vedením linií nebo věcně elegantní – systémy domovních dveří VEKA jsou ideálně vhodné pro různé varianty montáže za jakékoliv situace při instalaci u novostaveb a renovací.

Deceuninck
Profily pro plastová okna a dveře z nabídky Deceuninck garantují kvalitu, funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Nový šestikomorový systém Zendow+ se stavební hloubkou 70 mm je dokonale vyvážený profil pro plastové dveře a okna. Splňuje nejen náročná izolační kritéria, ale navíc je možné jej kombinovat s doplňkovými, rozšiřujícími a spojovacími profily Deceuninck pro 70mm platformu, včetně standardní profilové řady Zendow. Plastová okna vyrobená z tohoto profilového systému splňují podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám. Žádejte je u našich výrobců.

Střešní okna - Roto

Malá příčina – velký účinek
Inteligentní technika zaručuje maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem. Včetně dokonalého ovládání. Princip společnosti Roto zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. A jako ideální doplněk elektricky ovládaná venkovní roleta.

Přehled hlavních výrobků
Premium
Výklopně-kyvné okno Premium řady 8 je vyráběno důsledně podle principu společnosti Roto...
Top
Nejlepší výhled má člověk většinou, když stojí...
RotoTronic
Střešní okno se zabudovaným elektrickým pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení..
Renovační okna na míru
Vaše staré střešní okno už dosloužilo? Provádíte ve svém půdním bytě nějaké úpravy? Otevřete...

Copyright © 2010